Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?
Yamaha MOX6 чи Korg Triton Studio?

Усім доброго здоров'я!Допоможітьу виборі інструменту.Клавіші потрібні для написання фонограм.Можливо хтось запропонує ще інший,третій варіант.Заздалегідь вдячний.

Колись задавався подібним питанням, правда моделями вищого класу....http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3744/

Досвідченні люди говорили, що дійсно такі питання не є розумними, тому що 2 інструменти є хороші і найкраще було б купити їх 2 бо один доповнює другого....

А для створення фонограм, я б вам радив не тільки хорошу клавішу, але і скачати чи купити секвенсор на компютер. Сам користуюсь Steinberg Cubase 5 бо:

1. Ні один синтезатор не дасть вам якість 24 bit.

2. Редагування як міді так і аудіо в цьому редакторі набагато зручніше ніж в самому синті (якщо наприклад мені потрібен якийсь звук із синтезатора, то я граю партію на ньому, завантажую міді файл в редактор, редагую,  і вставляю його назад в синт за допомогою флеш-носія.

3. В синтезаторах є тільки глобальна квантазація, а в редакторах ви можете зробити це як і глобально, так і в ручну, що особисто мені дуже зручно.

4. Там є софт-синтезатор HALion, який має в собі звуки синтів таких як Yamaha S90, Korg Trinity та дуже багато своїх класних стейнбергіовських звуків.

Плюси цієї Ямахи в тому що вона більше заточена під роботу з Кубейсом (свідченням того є відео в Ютубі), має аудіо інтерфейс (правда не знаю якості щодо цього)

Мінус, не знаю чи він вагомий, але вага цієї клавіші 7кг, можливо зараз пішли нано технології...але я маю приклад Korg X50, шо його вага (4-5 кг) і там звуки паршиві.... Всі професійні робочі станції Мотіф, Фантом і.т.д. мають досить пристойну вагу і саунд там шикарний....

Про Корг Студіо багато не скажу, тому , що мав справу тільки з Korg Triton Le, ну на ту ціну вsн дsйсно хороший синтюк.

 

А що маєте на даний час з клавіш?

 На мою думку в цьому ціновому діапазоні, Корг буде кращим вибором.

Дякую за відгук та рекомендації.

На даний момент є Yamaha Psr 1000,але хотілося б саме робочу станцію,а не хорошу самограйку.Друзі радили ще звернути увагу на Yamaha MO6б Korg PA500, Roland GW8,Yamaha Tayros2.Хоча троє останніх із переліку мають функцію акомпанементу.А що б ви ще порадили в ціновій категорії до 1500$?

Так я не розумію...Вам потрібен автоакомпонемент в клавіші чи ні?

Ні,мені потрібна робоча станція без автоакомпанементу. А чи Korg Triton Studio не буде морально застарілим в порівнянні з Yamaha MOX6? А що ви скажете про Korg Triton Extreme таYamaha ES?

Зрозумійте одне!

На першому місці має бути якість звуку, а не те чи старий девайс чи ні!

Хороший звук почали робити набагато давніше, ніж ми з вами думаємо.

Для мене Yamaha DX 7, старий, але по звуку Родес піано, з DX може напевно змагатись тільки Роланд D50. Врахуйте це 80-ті роки, а який звук....

Я б на вашому місці (якщо звісно є можливість) купляв Motif xs Правда він . Ну принаймні він мені довподоби дуже, і цна зараз на нього впала http://www.musiclife.kiev.ua/shop/sintezator-yamaha-motif-xs6.html

А якщо не має можливості, то тоді дійсно може варто розглянути моделі Yamaha MO6 та Yamaha ES6.

Ше є така штука як Korg M50, теж придивіться.

Трохи дорожче Roland Fantom X6

А свою пср плануэте продавати?

Ні,самограй поки що продавати не планую,можливо пізніше.Якщо продаватиму,то тоді б хотілося б взяти Tyros2.

Тайрос 2 нема сенсу брати....

Якшо брати Тайрос то тільки від 3-ого.

В мене PSR-s910.

Якщо маєте можливість то проаналізуйте яка між ними різниця.

Якщо ні - то я вам скажу. Різниця тільки в корпусі....ну і там трошки більше стилів і звуків...які я думаю ви далеко не будете використовувати......а переплата приблизно 500-700$ бо це Tyros 2!!!!!!!!!!!!!

а 3-ій

то вже артикуляція 2! гармонайзер 2! новіші звуки....от якщо міняти, то тільки на 3-ого.

Щоб радити, то потрібно знати якого плану музика планується створюватись. Якщо денсова, то це одне, якщо з використанням семплів акустичних інструментів, то інше. Як варіант, то пропоную набрати на півтори штуки модулів і користиватись софтовим секвенсором.

п. Ігор, як люди створюють фонограми, вони ж  не тільки створюють їх в одному стилі....наприклад  Діско і всьо....

На мою думку, такі моделі як запропонував топікстатер, є свого роду універсальними, томущо там як живі інструменти так і синтетичні є навіть дуже непоганими....

А про модулі це добре....+1

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти