Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Доброго дня всім, вирішив звернутись до майстрів для виготовлення колонок(трапецій або кубиків ще не знаю), є в мене дві пари динаміків , є електровойси (б) по двісті ват і білоцерківські по 400, і не знаю які краще вибрати, прошу вашої поради !

Кращі чим і для чого?

Пане Ігор ви напевне не зрозуміли тему або не знаєте про що мова.

Звісно що незрозумів теми і про що моваВи самі не знаєте які хочете замовити АС, в якому акустичному виконанні, не вказуєте параметрів і завдань для акустики, не вказуєте навіть моделей динаміків і хочете порадиТа і незрозуміло з написаного Вами чи бажаєте самотужки виготовити АС, чи будете до когось звертатисьТУТ погляньте як формулюються питання, щоб отримати на них адекватну і зрозумілу відповідь.

Ви напевне читати добре не вмієте, в першому реченні я написав що хочу звернутись ДО МАЙСТРІВ, далі перед мною дилема є в мене легендарні(наскільки я знаю) електровойси, і є нові динаміки і радять мені лабухи по старше робити колонки під войси а не під нові, далі колонки звісно для халтури тут сайт по моєму не про дитячі забавки, далі, Пане Ігор якщо не хочете відповідати то просто не відповідайте. А щоб я визначився з АС, мені напевне треба вибрати динаміки, тому прошу поради в людей які краще тямлять від мене в цих питаннях.

EVX-200B фірми "ELEKTRO VOICE" ( США) чи (точної назви не пам'ятаю) 400 вт, широкосмугові в-во Біла Церква

Доброго дня всім, вирішив звернутись до майстрів для виготовлення колонок(трапецій або кубиків ще не знаю), є в мене дві пари динаміків , є електровойси (б) по двісті ват і білоцерківські по 400, і не знаю які краще вибрати, прошу вашої поради ! 

Ви напевне читати добре не вмієте, в першому реченні я написав що хочу звернутись ДО МАЙСТРІВ, далі перед мною дилема є в мене легендарні(наскільки я знаю) електровойси, і є нові динаміки і радять мені лабухи по старше робити колонки під войси а не під нові, далі колонки звісно для халтури тут сайт по моєму не про дитячі забавки, далі, Пане Ігор якщо не хочете відповідати то просто не відповідайте.   є електровойси (б) по двісті ват  EVX-200B фірми "ELEKTRO VOICE" ( США) чи (точної назви не пам'ятаю) 400 вт  

Ну а АС буде складатися з самих динаміків? Драйвера які маєте? Їх також треба під динамік підбирати.

Знов  тема спонукає до флуду. Що хочу - незнаю, а що знаю то вже не хочу!!!!!  Та тут п. Ігор Борик, щоб дати  Вам хоч приблизну пораду, треба ще 1000 запитань Вам потрібно задати. Які EV 15 чи 18, з яким опором, рік випуску і т.д . Теж саме і по Біло-Церківським динаміках. Чи технічні характеристики подавати не обовязково??? 

Знов  тема спонукає до флуду. Що хочу - незнаю, а що знаю то вже не хочу!!!

Пане Шарік, як би я вже визначився що маю робити , нащо тоді тему створювати взагалі?

На рахунок технічних характеристик то напишу обовязково тільки в кінці тижня зараз не маю такої можливості.

Динаміки 15 і ті і інші річ в тому що войсам вже десь років 25-30, вони старі , тому і вагаюсь.

На рахунок драйверів характеристики напишу на вихідних, але спочатку напевне треба динаміки вибрати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти