Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Колеги, якщо флуд крутиться, хоч 30-40 відсотків навколо теми, то я думаю, що модератори не забанять. Як не як розділ то " Вільне спілкування", але й "надлишковою вольністю" заматись не треба. Хоч чесно - фанатичного флуду в даній темі не помічається, як в деяких інших...... Але що дати зрозуміти  свою думку, пояснити своє бачення  проблеми чи її вирішення, то автоматично може йти відхилення від теми.... Успіхів.. Завжди радий спілкуванню!!!

Яке може бути в динакорда правильне звучання якщо при регуляторі низьких частот в (0) в нього тяжко співати. Тобно тільки низ з вокалу чути 

Голосу взагалі не чути з міксу (В мене тенор)

Еквалайзер на мастері з опущеними 125 та 500 герц

Працював на багатьох фірмених пультах і навіть на оригінальних англійських саундкрафтах. Але такого не було. Може саундкрафт не правильний в звучанні чи як?))))))) Динакордовці точно задирають низа щоб здивувати людей плотним звучанням

Інакше і не скажеш

ШАНОВНИЙ sergejkushnir..  Я не буду з вами влаштовувати дискусії  з приводу фірм виробників... звукового професійного обладнання --- що , і де  і на чому потрібно грати,  кожен може по мірі матеріальних можливостей  може  купити те що хоче і працювати на тому що хоче.. або правильніше сказати  на тому  що йому нравиться  і  яка б дескусія чи спір не вівся кожен залишиться при своїй думці (народ.присл. --- кожна жаба клакає за своє болото)..  я  стикнувся з такою проблемою сам,і бачив як друзі робили абгрей і потім  ЧЕРЕЗ ПІВРОКУ самі той абгрей продавали...   Не хотів нікого образити , кожен працює на тій  потужності і на тих можливостях які в нього є... А І ОСНОВНЕ    НА ТІЙ ПОТУЖНОСТІ  ЯКА ЙОМУ ПОТРІБНА .....  ПОВТОРЮСЬ ЩО ЯК БИ В МЕНЕ ЗАРАЗ СТОЯЛО ПИТАННЯ  САМОПАЛ ЧИ ГОТОВІ .. ЯБ ВИБРАВ ГОТОВІ.   Я СВІЙ ВИБІР ЗРОБИВ.. І МЕНІ ПОРАДИ НЕ ПОТРІБНІ ..  У МЕНЕ ТЕЖ Є НИЗА --- ПО НЕОБХІДНОСТІ ТЕЖ ПІДКЛЮЧАЮТЬСЯ ..... ДЯКУЮ

Яке може бути в динакорда правильне звучання якщо при регуляторі низьких частот в (0) в нього тяжко співати. Тобно тільки низ з вокалу чути 

Голосу взагалі не чути з міксумене тенор)

Якщо тяжко співати, то може не в пульті справа? Може захрип або тональність не та?

Справа не в матеріальних можливостях. Я теж собі хотів брати динакорд павермейт, гроші були, але потім передумав.

Я за ті гроші взяв собі потужний правильний 2х полосний комплект апарату з яким мені буде не соромно працювати будь які масивні святкові заходи. Бо воно дійсно звучить як треба

Тягати важку апаратуру я не боюсь

А динакорд активний то пшикалка яка спроможна тільки на невеличкі корпоративчики і то в маленькому кафе

Для тих хто любить все в 1 флаконі малогабаритне і неважке

Якщо тяжко співати, то може не в пульті справа? Може захрип або тональність не та?

З тональностями в мене проблем не буває. І не захрип, бо я тільки починав роботу і настроював апарат

Вже м наврочив........ Хотів як краще, а вийшло, як завжди.

1 раз працював в кафешці з активним мультом Ямаха ЕМХ 5014. Починав з маленької гучності але коли назбиралось людей штук 50 і почався двіжняк люди хотіли гучніше музику а там нема куди розігнатись бо коли робиш гучніше то зявляється тільки один хрип в колонках

Теж саме в динакорда. В 1 флаконі все це добре, але воно все там кастроване по самі помидори

САМОПАЛ ЧИ ГОТОВІ .. ЯБ ВИБРАВ ГОТОВІ. Я СВІЙ ВИБІР ЗРОБИВ.. І МЕНІ ПОРАДИ НЕ ПОТРІБНІ .. У МЕНЕ ТЕЖ Є НИЗА --- ПО НЕОБХІДНОСТІ ТЕЖ ПІДКЛЮЧАЮТЬСЯ ..... ДЯКУЮ

А хто говорить про самопал? В мене теж все готове і заводське

Я можу вам допомогти  лиш тим що скину інструкцію на рос. мові де все розписано -- чітко , що і ясно..  Якщо у вас проблеми  запитайте  тут  http://forum.plus-msk.ru/index.php ..
Мене дінакорд влаштовує не на 100 процентів а на 1000.. Я працюю з задоволенням на апараті,що там у вас я не знаю  і що ви підключали до  нього теж не знаю   тому не хочу розказувати ..з повагою до вас теж не хочу..

Проблем ніяких! Я тільки кажу що в динакорда своєрідний окрас звуку із задертими низами. От і все

Щоб добре голос звучав треба низькі частоти на 8-9 годин вирізати на каналі

В мене взагалі пульт Берінжер старого випуску, і я теж повністю задоволений його звучанням.

Раніше був ямаха то не дуже добрий пульт

Скиньте інструкцію якщо не важко! sergejkushnir@ukr.net

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти