Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

А забув вказати, ще одне  --- згадаєте мої слова.. Поміняєте динамік один--- середина ,низ, потом буде мало верхів....А далі ще цікавіше, поміняєте колонки --- потім готуйте гроші на усілітель... ну а далі пройде час і  постане питання , що щось там пульт  не такий чи такий... як у кума чи у сусіда по кабаку... І пішла жара... КУпив за 1000  --- продам за 500 або чуть не подарую в добрі руки , але  ще кліента нема щоб хтось купив те в що ви вклали свої заощадження..ВИ ТІ ГРОШІ ЗАРОБИЛИ НЕ НА ДОРОЗІ ЗНАЙШЛИ... Тому добре думайте...в що запхати свої гроші..
З повагою..Паша
 

Паша  DYNACORD Power Mate 1000-3 штука хороша наприклад для ресторану

Але якщо наприклад масові заходи на вулиці то тут він заслабий 

Для потужного та правильного звуку краще окремо суби, топи, та усілки окремі під них. Тоді все гуд

Я все таки я схиляюсь до думки багатьох профі що все в 1 флаконі не є добре, навіть якщо і той самий дорогий динакорд на який манія в усіх музикантів

Шановний sergejkushnir ви попрацюйте на тому DYNACORD POVERMATE1000 -3 а потім скажете чому  у всіх манія на нього я думаю що він вам теж сподобаєтся.

У ресторані два кіловати звуку не потрібно чесно ,хіба як що клієнтам голови зривати.

Працював і не раз тільки на 2гій версії. Сподобалось, але щоб аж дуже то ні

Я сам знаю що не потрібно для ресторану 2 квт звуку. Потрібно для вулиці

А що вам  не сподобалось у DYNACORD POVERMATE1000-2  коли ви на ньому працювали ,що ви вважаєте кращим і на чому ви працюєте ?Просто цікавить ваша думка  бо я перепробував багато пультів він мені сподобався най більше.

Модератори вибачайте знаю що не по темі...  Та висловлю свою думку ,  Dynacord Power Mate 1000-3 залізяка хороша, підтверджую, звучання специфічне як дехто каже "правильне" (тільки не відомо по яких еталонах воно правильне, адже у Meyer Sound ще правильніше і по своєму ) завдяки розробленому новому вбудованому акустичному DSP-процессору з LPТ-filter, та повністю іншим ніж в першого та в другого покоління новим підсилювачам і тому звук в моделі третього покоління так відрізняється від попередніх. Кажу з власного досвіду бо працював на усіх трьох моделях і мав змогу то чути на практиці...  Але хлопці вся наша балачка про ці залізяки получається не в темі, бо тема то "Які динаміки кращі?".  Коли я не прав то модери виправлять...

Вибачайте що і я теж не по темі, але то вже виправлять. Динакорд затягує до себе покупців прикрашуючи звучання свого апарату як і це роблять інші фірми. Саундкрафт наприклад

Але це не означає що ці пульти королі звуку!!! Я працюю на потужному 2х полосному комплекті,(топи 2*500, і саби 2*1000) І окремі підсилювачі топ саб та кросовер. І вважаю цей варіант набагато правильніший в звучанні як динакорд і просто 2 топа в широку полосу, бо то є чисто любительський компактний зручний в користуванні апарат.

Особливого кайфу я не відчув від праці на такому комплекті з динакордом, бо то кабацкий варіант для невеликого залу для роботи в одиночку

ZZ2000 правильно говорить і напевно теж погодиться зі мною

Бачу що потрібно відкрити розділ скажімо "Звукове обладнання та залізяччя до нього" і в ньому думаю багатьом буде про що поспілкуватись....  :))))

ZZ2000 то було легкє відхилення від теми , просто спілкування .Для Ігора маю пропозицію віддам  старі пачки за дякую як що вони чимось йому допоможуть .Бо стоять тільки місце займають.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти