Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Чесно сказать ----- то JBL.....меня устраивает всем советую 

Я Вас прошу... Не вистачить грошейМи всі переходимо поголовно на PSR S-910, то з заміною акустики прийдеться трішки почекати. Хоча три букви, то велика СИЛА!!! 

JBL - то не вирок, вони теж різні бувають...

Ось такі ми порадники

  Поради людей ,які не то що не чули  EV 15B в порівнянні ,можливо на очі не бачили йогомене такі стоять в активних колонках.Однозначно став 15B ,   тільки підбери добрий драйвер - навіть відносно   нормальної фірми(  маю на увазі не дешеві JBL  JRX  чи EV ELX ) буде "сносно" .

Нарешті !!!! Як довго я вас чекав !! Поставлю войси. А от драйвер в мене вже є і піщалка (модифікацію напишу пізніше) неохота купляти нові, та й на гроші не дуже (((

Продай маг і купи хороший драйвер .На мою думку драйвер важливіший компонент  в топі - маю на увазі традиційне використання без ввалювання в нього всього букету частот.

Маги мені також потрібні, хочу їх в хрести запхати( хрести використовуєм в основному на вулиці, коли є така потреба). JBL і войси поки що не потяну, буду використовувати те що  маю, поки-що 

Микола63, якщо ти про мене, то ці динаміки в мене були ще в році так 1980-му. Маєш свої поради, висловлюй без припущень хто що бачив. А при нагоді просвіти де фабрично використовувались EVM15B.

Оооооо, стає цікавіше

 Та кому ти потрібен... Адміни гарвас далі наривається , будете дальше видаляти цілі пости в яких він виглядає клоуном?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти