Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Але протестуй в Львові Войси, нехай вони себе покажуть чи ще на шось варті за стільки років, бо сам знаєш за стільки часу з ними все може бути

Я на них до сьогодні граю,працюють добре без храпу і звук хороший, просто я їх в хрести запхав(колись стояли в мене в лабіринтах), тепер мені старші лабухи радять під войси робити нові колонки, але їм купа років скільки протянуть не знаю, прошу поради.

Те що динаміки мають такий "пробіг" говорить перш за все про те що дифузори повисихали і не дозволяють повністю реалізовувати закладені характеристики. По-друге це динаміки старого типу, з старими характеристиками, тепер виробляють значно кращі і по потужностях і по инших параметрах. "Тодідинаміки ElectroVoice переважно привозили двох модифікаційEVM 15L та EVM 15BКазали що перші "на голос", а другі "на низ" (сабвуферні). Але це не відповідає дійсності. Я сам довго шукав підтвердження моїх догадокпитав у колег на PLUS-MSK.RU . Хоча дифузори можна поміняти на НОВІ. MAG-и я, особисто, не розглядав би. Вони більше для діджеінгу.IMHO.

В мене  EVM 15B, за дифузори чув не варто рухати.

Дивне твердження. Вони з часом мають властивість всихатися. Втрачають еластичність. Та і верхні гофри мають виробітку. Подумайте: влітку на спеціна сонці, вночі вогнуть... Що значить не рухати? Вони не вічні. Зроблені з паперу.

Так я розумію що вони не вічні, просто чи можливо замінити на якісні фірмові тут у Львові, ця ссилочка яку ви мені кинули хороша, дякую, але жаль що не український сайт, зараз пориюсь може щось знайду. В вечері напишу про інші динаміки (характеристики) що ви про них скажите, і чи взагалі їх можливо якось порівняти з войсами .

Рився в неті щоб знайти десь в україні ремкомплект, глухо. Напевне треба по муз. магазинах сходити, може хтось знає де можна тут придбати?

Не знаю чи хтось займається реставрацією так  як це мало б бути. Тодто - дав динамік, а повернули оновлений. Там на тому посиланні є 9-ти хвилинний навчальний ролик. Тобто заміну може зробити будьхто. (При умові що руки ростуть з відповідного місця). Шукайте через когось вихід на США. В мене є колега який може вирішити питання. В Европі .ДОРОЖЧЕ. Можуть запропонувати у Львові замінити дифузор на свій. Я знаю цих фахівців. Так, вони добре знають свою справу, мають добрі компоненти, але про вживленні в EV він перестане бути EVM, а стане иншим динаміком.

От холера, я думаю якщо працюють то рухати не буду,

Звертайся До офіційного диллера EV у них сервісний центр є, може допоможуть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти