Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Ну-ну... Пора починати новий топік  "Dynacord vs Behringer"  Такими темпами скоро будуть доказувати що найкраще це "Король Звуку" (Sound King). Бо внього ... назва королівська.

  Правильно!

 

гор Гарвас ви що вважаете що я хвалю берінжер?

Зовсім ні

 

?????  Хто казав про беренджер ???

 

Колеги давайте по темі!  Сергію Вас тіко зачіпи!  Та зробіть топік про ДІНАКОРД і дайте на нього посилання в тій темі! Ну скільки вже можна! Вчора годину за Вами чистив....

 

PS - а почав то все SPavel !!!!!

От що значить створити тему "Які динаміки кращі?" в розділі "Вільне спілкування". Майже серіал "Санта Барбара". 

...

Ігор Борик Ну тут напевне російська приказка якраз в тему " На вкус і цвет товрища нет !!! " на мою думку головне аби пристойно звучало, замовникам по барабану чи там дінакорд чи меккі чи ямаха чи берінжер, ваша думка ?

Саме так. Замовники за апарат не питають, чи в тебе динакорд чи саундкінг, а якщо звуку мало то дуже нервують..

Ігор Борик. Я вже вам відповів в раніших топіках про свою думку на рахунок динаміків МАГ. Отож вирішуйте і не сушіть голову такими дурницями

Ставте маг 1534 і качайте його добрим підсилювачем у ват 700, і ви будете задоволені на всі 100%. А якщо щей з субом використовувати то взагалі супер

Для вулиці те що треба. Потужний, пробивний, яскравий звук. А хто любить комфорт і плотність в топах по 300 ват беріть динакорд. Від цього ставка і парнос не змінится. Тільки гроші на вітер

Ігор борик, а про хрип динаміків, то це я говорю що активний пульт Ямаха 5014 заслабий і не спроможний прокачати навіть 300 ватні 8 омні колонки.

Це я так трохи відхилився від теми і говорю що комбики і активні пульти то все кабацкі забавки

Ігор Борик, Так, тут ще треба враховувати рівень виконавця ! Кому дінакорд, а кому і електроніка :))

Оце теж правильно!!!. Я в основному замічаю що ганяються за тими динакордами в основному ті в кого вокальний рівень так собі, і думають що це покращить їхній голос і виконання перейде в кращу сторону.

Якщо маєш добрий голос, і поняття користування корекції свого голосу на апараті. То там по барабану що стоїть який пульт.))) Звучати все одно буде добре.))

 п.Сергій ви напевно є великий ненависник DYNACORD

Зовсім ні. Мені він теж подобається, але викладати такі бабки задля того аби все було мобільно і на 20% покращилось загальне звучання вокалу, це не оправдовує цих витрат.

Друга справа CMS 1000-2 пасивний який набагато дешевший і як пульт дуже добрий

Пане sergejkushnir не Ігор бобрик, а Ігор Борик .

Виправлено

Дякую !

Ігор Борик, прогуглив я по EVM-15B (може не настільки ретельно), але ніяких згадувань про його використання в сателітах не знайшов. Як компонент басових комбів і кабінетів - так. Ну ще різні використання в сабвуферахФірма ElectroVoice в 70-х роках використовувала цей динамік в сабах Eliminator. Але 200W тоді й може й був показник, а зараз...  Мене самого цікавило використання EVM-15L, я й тему відповідну відкривав, але все дарма.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти