Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які динаміки кращі?
Які динаміки кращі?

Вам потрібно було настроїти сам пульт  я так зрозумів .. витяг з інструкції

 

С помощью фильтра LPN (Low-pass notch) корректируется частота и фазовая характеристика
подключенных громкоговорителей. Такая корректировка невозможна с помощью эквалайзеров или „Bass-
Boosters“, поскольку LPN-фильтр оптимизирует переходную характеристику подключенный динамиков. В
результате чего можно получить более мощный, насыщенный и четкий звук, особенно при подключении
небольших или средних акустических кабинетов и сабвуферов. После открытия диалогового окна LPN
Processing на экране отображаются активные установки LPN-фильтра.

Установки Описание
High LPN-фильтр включен. Рекомендуется для небольших и средних акустических кабинетов, на-
пример, полнодиапазонных кабинетов 15“, 12“, 8“ или для небольших сабвуферов.
Medium LPN-фильтр включен. Рекомендуется для средних и больших акустических кабинетов, напри-
мер, полнодиапазонных кабинетов с НЧ-динамиком 15“ или 18“.
Flat LPN-фильтр отключен. Для крупных звукоусилительных систем с несколькими сабвуферами.

Інструкцію закинув. Вибачте за відхилення від теми.. Дякую.
З повагою Паша

Я працював на динакорді павермейт 2 там не було заводських установок під різну акустику

Я просто мастер еквалайзерами відстроював під зал, і під голос свій мікрофонний канал

Ну-ну... Пора починати новий топік  "Dynacord vs BehringerТакими темпами скоро будуть доказувати що найкраще це "Король Звуку" (Sound King). Бо в нього ... назва королівська.

Ігор Гарвас ви що вважаете що я хвалю берінжер?

Зовсім ні. Але мені вистачає і його бо якщо підсилювач акустика нормалього рівня то тут дорогого пульта з причудами не потрібно. Саби качають свою частоту, топи свою. 

А в динакорда 3 навороти типу процесора покращення звуку, з яких толку мало. Бо музиканти все одно жаліються на недостатність басу навіть в звязці Динакорд + EV ZX5

Ну і заїхали :)) На один день вас без догляду залишити не можна , як діти маленькі :)) ( Жартую :))  ) Бачу в нас нова тема, ну нічого на рахунок динаміків мені все ясно, дякую всім за поради !

Починав з маленької гучності але коли назбиралось людей штук 50 і почався двіжняк люди хотіли гучніше музику а там нема куди розігнатись бо коли робиш гучніше то зявляється тільки один хрип в колонках    Пане sergejkushnir  що ви маєте на увазі коли говорите що динаміки починають храпіти тут щось не так , такого не може бути при справних динаміках

( до речі я також працюю  на беренжері доволі не погано, але це так до речі )

На мою думку  порівнювати DYNACORD i BEHRINGER  не варто .  п.Сергій ви напевно є великий ненависник DYNACORD як що такє пишете або просто не любете пристойну апаратуру.Можна наставити гори колонок гарних підсилювачів і кросоверів але як що нема пульта все це ........

Ну тут напевне російська приказка якраз в тему " На вкус і цвет товрища нет !!! " на мою думку головне  аби пристойно звучало, замовникам по барабану чи там дінакорд чи меккі чи ямаха чи берінжер, ваша думка ?

Напевно Ігор ,щоб пристойно звучало і було комфортно працювати .

Так, тут ще треба враховувати рівень виконавця ! Кому дінакорд, а кому і електроніка :))

Тільки давайте я Вас попрошу повернемс до теми динаміків, прошу обговорювати войси і маги ( не інші, інші поки не цікавлять ) хто з ними мав справу які плюси , які недоліки тих чи інших динаміків .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти