Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

ZX5 з Тх 1152 ніхто не пробував! Читайте уважніше!

- а я такого і не писав.

Напевне й я до дискусії підключусь. В принципі як на мене ZX5 трохи за "агресивно" звучала в порівнянні з тими ж ZX4 та TX1152, які в залі на 600 місць звучали можливо менш детально , але набагато комфортніше.Пята має досить великий тиск - який фактично й створював дискомфорт. Реально zx5  хочуть "вулиці" , в залі вона некомфортна. Нагадаю що всі порівняння були проведені без частотних корекцій та еквалізації, при розгоні акустик до 80% їх потужності - при 3 фонограмах з різними стилями музики та сигналом з клавіші.Ну і для тих хто не був декілька фоток з самого процесу:

Ну і була можливість розібрати одну з колонок LIVE-X

= Але ДУЖЕ ШКОДА що було дуже мало народу! Фактично дрогобицькі і стрийські музиканти кілька чоловік, і то, переважно всі добрі знайомі Романа Яреми=

Ну чого зразу так всі місцеві?))) я з Буська, хоч думаю я там був один не місцевий)))))

Ну тепер розповім свої міркування: Драйвер "бомба" у всіх представлених девайсах драйвер надзвичайно прозоро і чисто передавали звучання подібного ніде нечув.По якості звучання найбільше сподобалась Серія Zx (я особисто вже починаю збирати гроші на ZX 5) Але думаю до любого девайса цієї серії потрібен саб , якщо хочеться фірмового "мясистого" звуку , якщо нехочеться то навіщо тоді ZX? А от які саби? незнаю, буду вдячний пю Роману якщо він тут напише які саби до якої моделі найкраще будуть "пасувати"????????????

 Ну а в цілому думаю , хтоб що не придбав з акучтики Electro Voice  розчарований небуде , тут головне визначитись з цілями для яких буде придбаватись акустика.

Богдан, яка була ціна на ZX5?

=Хочу відмітити , що активна серія звучить відчутно краще від пасивноїї (слухали все в лінійку).=

Думаю що це внаслідок того що в вмонтованих ПНЧ і пасивних фільтрах використовувались спеціальні налаштування які дозволяють активу з ходу  давати результат,  а пасив передає сухий сигнал без обробки , ну але я рахую що в цьому і є його плюс ,тому що за наявності відповідного обладнання , саме пасив дає більше простору для фантазії і побудови вашого неповторного звучання, актив же краще підійде тим хто не хоче "паритись"  ......

 Мені більше імпонує пасив.

Того нескажу бо нажаль спішив і недочекався моменту коли будуть оголошуватись ціни....але можу зарас глянути в каталог якщо вас то цікавить?

В каталозі ZX 5 пасив 1128 уо актив1831 уо. Але на презентації говорилось що та ціна застаріла і до неї і зарас вся продукція в тому числі і ZX 5 буде дорожча на 7%

Zh_serhij

Знижка на дане обладнання була 20%, тобто актуальна роздрібна ціна ZX5 станом на сьогодні - 996 евро, на презентації за неї можна було домовитись по 796 евро.

Буде бажання взяти zx5 дзвони, або пиши - побачим чим зможу допомогти.

Бодю   1128 в каталозі -це ціна вологозахищеної (для вулиці)

Дякую за підказкуА що скажете нарахунок саба до ZX5

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти