Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

 

Я думаю  Андрію що то що ти говориш про прикраси зовсім не є погано  чи воно німецькє чи італійськє щи ще чиєсь ‚важний кінцевий результат щоб було приємно і комфортно працювати ‚для того ми і почали вкладати гроші в апарат. А вислови про ev zx4  просто відповідь  на хамовитий коментар  про rcf  нашого спільного товариша.На мою думку є багато пристойної акустики  від RCF  І  EV  як що памятаєш  коли я до тебе звертався за консультацією на рахунок RCF ти відзивався дуже добре про неї .Критика не всім приємна а хамство тим більше .Дякую за розуміння і жарт 

Yura Reipashi  - Серія ТХ не пласмасова.

Андрій Нечипір - я зовсім не хотів образити тебе тими коментарями які писав. Я ж писав про колонки а не про тебе. І коментувати порівняння цих колонок почав не я. А все що я писав - це моя особиста думка, з якою не погоджується навіть мій колега по гурту, з яким я цей вечір працював

Руслан ти мене нічим не образив просто коментарі треба писати в більш культурні формі.Коли ти працюєш три дня підряд до ранку можна замучитись на любій апаратурі.Бо людина теж має обмеження в своїх силах.Як що ти памятаєш то на EV я працював напевно десь на років 14 більше від тебе і не можу сказати погано про них бо ніразу не підвели мене.Може вони були не такі як зарас  але на той час були достойним апаратом.То не образа а зауваження на  серп і три крапки‚ треба мати  просто елементарну повагу  .

Серп і три крапки - забрав. Можливо щось було і загрубо - вибачайте. Тут деколи і не такого можна начитатися

Пропоную вернутися до обговорення презентації EV.

Як що брати по Live X то сподобались 112 A ,багато краще заграли ніж пасивні 112 напевно різницю почули всі .А суб активний чомусь зіпсував всю картину дуже розлізлий і не приємний звук.Пасивний серії ТХ заграв мягко чисто і не випираючи.

Створив цю тему, оскільки віднедавна користуюсь акусикою ZX5 від Електро Войс, і дуже хотілось почути відгуки інших людей, які слухали дану серію.

На жаль на презентацію попасти не вдалось...а так хотів!

Також виставляю записи, створені на ZX5 , без  окремої звукової карти, думаю всім буде цікаво почути, як звучить...

http://gurtzorepad.at.ua/ 

Zh_serhij поганого напевно ніхто нескаже про EV ZX5 .Але як що використовувати у залі а не на відкритій площадці  то на мою думку кращим би був EV ZX4 .Менш потужна колонка яка може на малому волюмі краще прозвучуватись  всеш таки 400 і 600 ват різниця здаєтся велика.Взагалі на виставці думки у музикантів трохи розбігались бо кожен має свій смак‚комус zx4 комусьzx 5 але коли включили серію ТХ  то тут напевно всі були згідні ‚що вона звучить пристойно просто ціна трохи кусюча.Радив би на наступні виставки приїжати і мати свою уяву у порівнянні тих чи інших серій.Навязувати свою думку комусь не хочу краще самому послухати і зробити свій висновок.

=у RCF приукрашений (і це не тільки моя думка)= Тут як на мене ключуве слово ПРИКРАШАЄ , тобто робить звук кращим!!!!!!!!!!Все що прикрашає звук а не псує ,варте уваги!!!!!!!!!! Якщо неподобається прикрашений звук пропуную повикідати (або краще віддати мені)))) ) всі мікрофони пульти процесори ас. а озброїтись бубоном трубкою і цимбалами і так їздити по весіллях ,тоді получиться звук без прикрас.... Я так розумію...))))

bodja lykovskij  я повністю погоджуюсь купуючи дорогі ревера ‚еквалайзери ‚компресори та інше ми максимально хочим прикрасити звучання апаратури .Я думаю що у прикрасах у RCF і DYNACORD поганого нема нічого ‚зновуж  просто кожен має свій смак і погляд.

Працюємо   на  ЕV  SX 300  ,  дуже чесно  звучить  голос ,  в  приміщенні  -супер  не  фонить, не  гуде ,не  кричить   , а  грає  !  На  вулиці  ще  краще  ,  але  якщо  працюєш  в  відкрите  поле  , треба  обовязково  саби ,  хочемо  брати       EV  SB 122   -якраз  заточені  під  цю  акустику  ,з   кросовером ,  під  один  блок  в  4  ом  .Хто  можливо  слухав цей  варіант  ,дайте  комент  ! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти