Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

 У RCF не має ніякої заваленої середини, звідки ви таке взяли?

За ті гроші що коштують ZX4, можна взяти такі колонки, звучать набагато краще ZX4 і  голосніше, порівнював в притул.

http://www.audiosila.com/product/ps615/

Як варіант  пробував ставити 4 трьох полосних топи GAMMA4315 , звучить набагато краще  ZX4 .

 

 

Голосніше - це не означає що краще!(моя думка)

В даний момент(коли набираю це повідомлення) працюю на випускному. Взяли для порівняння РЦФ 415. Вчора і після вчора працювали на Войсах.

Голос пів-біди викрутили, РЦФ 415 трохи витягує завдяки цифровим підсилювачам.

Я всю лінійку rcf не слухав. просто як на мене у zx4  прозоріша середина.

Але як кажуть "на вкус и цвет..."

Можливо Парки звучать краще...

Мені здається, що EMINENCE порівнювати з EV трохи не коректно.

Мені здається, що EMINENCE порівнювати з EV трохи не коректно.

Ну це любима фраза продавців дорогої апаратури. Коректно, ще і як коректно.

Андрій Грех, Парк в топові моделі ставить B&C. А думка всіх орієнтована по дешевих моделях Парку з Еміненсом, де штампована корзина і 2" котушка. І взагалі хтось з власників акустики EV порівнював свої електровойси з аналогічними акустичними системами такого ж класу і цінового сегменту від інших виробників? Бо виходить ніби:" Я Пастернака не читал, но осуждаю!".

Андрій не продавець дорогої апаратури - а щасливий власник. І я також.

Мова також йшла про топи GAMMA4315.

А там стоїть EMINENCE. 

 

"На фронтальной панели установлены 15-ти дюймовая низкочастотная головка EMINENCE GAMMA15, среднечастотная EMINENCE BETA8A и высокочастотная EMINENCE APT80."

 

Про B&C я не говорив, бо я їх не  чув. А EMINENCE наслухався доволі.

 

Андрій Грех , а у вас зараз яка акустика, якщо не секрет?

Ігор Гарвас, я написав що порівнював. І всі ми дружно погодились, що всі вище вказані серії від Войса дуже перехвалені. Націнка приблизно 50 відсотків за імя.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти