Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Богдане шкода, що ти не був до кінця. Ми пробували всілякі варіанти звучання і підбирали суб до ZX 4.

Токож в кінці слухали деякі колонки на Дінакорді 1000-3.

Якщо можна то звертайся на ти ...... Бачив же ж на семінарі, що більшість взагалі Шумахером кличе.

По цій темі ми говорили з Андрієм , що вів семінар.Вони  пробували до однієї zx5  ставити пару TX2181 правда це все ділили процесором.Казали ,що звучало досить добре.

Реально треба саб на  1 кВт - 2кВт.  Тобто щось типу Xsub. або TX2181......

А мені як шкода що недобув до кінця, але мусив їхати до дому ( свої еміненси топити)я з "клюбу2 вийшов о 15 00 а дома був 21 00 , питання колиб я був дома якби добув до кінця?))))))

Роман приємно що можна на ти ,офіціозу нелюблю сам, але мама вчила що до незнайомців треба на ви ))) а маму тра слухати)))))

Так і є ще в мене одне питання а чого в ліні ТХ саби ідуть тої самої потужності що і топи , хіба саб не має бути потужнішим?
 

TX1181 фактично розроблявся як комплект до 1152 та 1122 як було чути на презентації вони дуже добре працюють в парі з цим сабом - а головне качається це все одним підсилювачем. В 1152 і 1122 стоїть 1,5 дюймовий драйвер DH3 ,який фільтром трохи піднятий вище - тобто дані моделі не є агресивними в області середніх частот і в принципі одного саба там майже достатньо. Цей же драйвер стоїть і в ZX4 тому і саб 1181 непогано звучить  з четвертим ZX.

В TX 2152 вже стоїть драйвер ND2 (він же і  в ZX5 ) тому ці акустики кардинально агресивніші в області серединки і хочуть більше низу. Наприклад  EV для роботи з однією  ТХ2152 рекомендує рекомендує ставити 2штуки  ТХ2181 для отримання хорошого низу.

Якщо TX1181 і ТХ1152 качати одним ПНЧ якже тоді їх "ділити" по частотах ?

А їх не треба ділити.Вони включаються в паралель, якраз і получаеться 4 Ома.Саб має свій пасивний фільтр - він сам відріже що йому треба.В тому й зручність - невелике приміщення береш лише топи, більше - дотавляєш саби.Все це качаєш одним усілком в обидвах випадках.Ну і те що це одна серія - в парі досить добре звучить.

який підсилювачто все добре прокачає?

Не радив би захоплюватись можливістю роботи без активного кросовера. Пасивний кросовер не дасть такої добротності зрізу як активний, та і топ буде працювати в повний діапазон. То що будете робити з інтерференцією нижче 100герц? Такий варіант це самообман, хоч і з лопомогою фірми Electro Voice. Без такої: http://electrovoice.com.ua/dc-one  , або подібної штучки говорити про якісний звук не приходиться.

ОТ і я так думаю пане Ігор я тратисі на якісний звук то вже перти докінця....думаю що варіант щоб все качати одним ПНЧ можна розглядати суто лише як початковий етап збирання якісного звуку ,коли на акустику і один ПНЧ хватило а на процесор  і другий ПНЧ бракує , але повторюсь без процесора дорога акустика буде неефективна то мояч думка...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти