Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Богдане, будь-які компроміси тягнуть погіршення звуку. Треба знати шо закони електроакустики для жодного, навіть самого супер-пупер,  виробника ніхто не відмінить.

То звичайно так! я лише мав наувазі що це  можна розглядати як компроміс на початковому рівні розвитку сеттапу..........а в подальшому працювати без відповідного обладнання це злочин

Однозначно  активний розподіл - це краще !

Питання в тому чи раціонально його використовувати іменно в весільному комплекті....  .

Є також досить і мінусів:

Вартість суттєво збільшуеться додається ще один підсилювач та проц. або кросовер.

Збільшується вага та габарити

Ускладнюється відстройка апарата та час на неї,як на мене більшість музикантів не зовсім в змозі відстроїти в найкраще звучання апарат при наявності великої кількості ручок....... . Тому не варіант що даний комплект буде звучати краще ні ж в пасивному варіанті (але буде важчим ,дорожчим та габаритнішим)

Тому я мав на увазі максимально спрощений варіант,  який досить непогано звучить, можна сказати більш бюджетний.Тим більше що цю спарку слухали в залі ( досить "гудящому"в стандартному діапазоні 100-120 Гц ) в варіанті пасивного розподілу - чесно скажу враження непогані ! Низ був досить чіткий.

Підтримую Романа, адже на власні вуха чув.

Хлопаки, ви мене сильно дивуєте. Ви порівнювали безпосередньо звучання з активним діленням і з пасивним? Якщо так і нема відчутної різниці, то це одно. А якщо влаштовує звучання з пасивом, то це вже інше. Як тимчасовий варіант, то допускаю таке використання. Але як стале використання - то ні. Навіщо купляти якісну акустику і не використовувати сповна її можливості? А для тих хто губиться при великій кількості ручок існують активні версії. Там все "накручено". Доброго звуку щоб "недорого, компактно і легко" не існує. За все треба платити, як не грошима, то спиною.

Пане ігор !

Ми можливо говорим про трохи різні речі.Та однозначно згідний в перевазі активного розподілу.

Ми не порівнювали ЗВУЧАННЯ даних типів розподілу , а швидше було бажання порівняти доцільність використання їх в весільних звукових комплектах. 

Якщо взяти статистику, в нашому регіоні активним розподілом користуються лише декілька весільних гуртів, і то напевне їх можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Переважна більшість ще до тепер все ж таки працює на "самопалах" ,  хоч і з фірмовими динаміками, але зробленими "на око" та по "фірмових" кресленнях , берінжерах,  саундкінгах.... А скільки раз особисто  бачив самопальні "обратки" саби,  (навіть без пасивних фільтрів) включені в широку полосу.......

В порівнянні з тими " вуликами ", пасивний розподіл звучить чуть не ідеально.......

Тому й впевнений, що пасив - варіант в даному випадку досить вартий уваги (хоча не претендує на ідеальність ). Та й при подальшому бажанні покращити якість є можливість добрати ще один блок та той же проц, чи кроссовер і включити це все в активний розподіл і добитись ще кращого звучання.

 

.

На вихідних вперше працював на акустиці Electro-voice! Враження такі, ніби пересів з Ланоса на Мерс! Бомба! Правда в тому Мерсі ще деякі деталі ходової від Ланоса (підсилювач і пульт) Але то в процесі заміниться. Важко звикнути до звучання! Вона кардинально інше! Я звик, що коли голосно, то у вуха ріже, а там не так, скільки "качу" не давай, у вуха різати не буде) Тому деколи здається, що замало звуку, виходиш на перед, а там дихати важко, так по печінці дає)

Зовсім по-іншому звучить акустики ззаді! Дуже не звично! Все чути і голос і музику, але воно звучить специфічно, не так як перед акустикою, і зовсім не так, як звучало на моїй старій акустиці) До цього треба звикати!)

Ну і я зрозумів, що мені тепер потрібно половину репертуару міняти через низький бітрейт мр3) Воно настільки відчувається, що спочатку я був в шоці, думав, щож мені співати:))

А взагальному я дуже задоволений! Ще раз дякую Роману за презентацію і можливість придбати акустику з 20% знижкою, що важливо!!!

Vitalik Лесів, а що саме ти купив із войсу, яку модель?

Пару ZX-4  і сабік TX- 1181.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти