Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Не хочеться тебе розчаровувати, але в мені даний комплект взагалі не сподобався, коли його порівняв з іншими виробниками в даній ціновій категорії.

Зробив висновок, що це звичайна бюджетна акустика від виробника. За такі гроші наприклад з Парка можна скласти комплект, який буде звучати набагато краще. ІМХО.

Думаю, якщо тобі ZX4 сподобались, то до того в тебе могла бути тільки саморобна акустика

Ну на вкус і цвєт))
не знаю, що і з чим ти порівнюєш, я задоволений)

Думаю, якщо тобі ZX4 сподобались, то до того в тебе могла бути тільки саморобна акустика...

Ти або не розбираєшся в тих питаннях, або не про ту модель говориш)))

Віталік, можна довго слухати як розхвалюють Live,TX,ZX серію і переконувати себе, що це супер акустика. А можна один раз зробити який небудь тест і припівняти її до акустики від інших виробників  в даній ціновій категорії і повірити своїм вухам.

З іншого боку треба розуміти, що від Войса хороший звук - це приблизно 2000 євро за колонку, бомба звук - 3000 євро і вище. А звук до 1000 євро це так зване "бюджетне сміття" від виробника, яке поступається у звуку навіть маловідомим виробникам.

Із Войса із серії Live,TX,ZX   єдине що заслуговує уваги це драйвер ND 2.  На жаль на сьогоднішній день серії Live,TX,ZX є перехвалені в інтернеті.

Ну))) що буду тобі відписувати) Маєш свою думку тай добре)

Ти правий - кожному своє! В кожного свій смак, свої вуха.

Dj_Yura. Я порівнював ZX4 з RCF ART 415. Мені Войс більше сподобавася.(І не мені одному.) А що на вашу думку краще у цій ціновій категорії?

Маю великий сумнів що Парк буде краще звучати від Войса!!!

Цілком згідний з Андрієм. До речі, також взяли ТХ суб. Працювали випускні - одне задоволення!!!!!!

Андрій Грех, а можна детальніше про ваше порівняння? У РЦФ 415 набагато детальніші високі -ФАКТ. Середина теж краща. Низ поступається. А кому у топі потрібен бас - за це відповідає саб

 

високі у не те що кращі, просто таке враження що вони грають у вищому діапазоні. Зате у Войса високі мягші.

середина у RCF завалена. Під час співу я додавав середину ,а на войсах прибирав.

низу у RCF багато, але він якийсь розлізлий. Не такий мясистий і точний як у ZX4.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти