Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Dj_Yura, Ви напевно перший власний ZX5, якому вони не дуже подобаються. Бо досі я чув тільки позитивні вдгуки від власників цих колонок

Я тоже так певний час думав, але коли почав спілкуватись з тими людьми, яки вихваляють вище вказані серії від Войса, то виявилось, що всі вони займаються продажем Електро-Войсу, або привозять через родичів, або ще якось інакше. Наприклад , Yura Reipashi, йому звук також не сподобався.

На форумі шов (вище вказаному) також багато незадоволених.

Тема звукопідсилення, це професійна тема. В кожного своє бачення реалізації цього процесу,свої фінансові доходи і свій музичний і звуковий смак. Всі хто відписав по сабжу праві. Лише б закликав колег у висловлюваннях вказувати що це їх особиста думка.

Dj_Yura, Нажаль (або на щастя) я не маю жодного відношення до продажу апаратуру. Я простий музикант, як і більшість тут присутніх. Просто мені подобається якісна апаратура. Люблю отрумувати задоволення від роботи на хорошому звуці.

Андрій не іде мова за ображання іде обговорення Electro Voice ‚а до чого тут RCF ?Ти знаєш  і смаки наші нібито співпадають‚ мені теж дуже сподобалась серія ТХ  ‚але дехто говорить що zx4 звучить так само бо там такий самий драйвер .Думаю не про драйвера говорим а про ту чи іншу серію EV і про якість звуку.Може навіть собі візьму комплект ТХ‚ вже нібито найшов ‚чотири суба два топа і підсилювач 1212.Додам DYNACORD POVER MATE теж не дає правдивого звуку а прикрашає  так як RCF ? Чому тут у нас розбіжність ?

Я був і є великим прихильником фірми Electro Voice!Просто сучасні пластикові 2-полосні серії ( ZX) не мають такого густого та сильного звуку як старші 3-полосні деревяні моделі.Якщо порівняти технічні характеристики (ZX5 і S-15-3 наприклад) то на бумазі ZX5 виграє. Але наяву S-15-3 звучить достойніше.Мав змогу недавно порівнювати ці моделі.

Андрій Нечипор, а чим збираєтесь ділити, який кросовером, чи контролером?

Yura Reipashi , 3-х полоска завжди буде звучати краще, особливо гарно чути різницю на мікрофонах,  це навіть не хочетося обговорювати.

 

Ігор Гарвас   чесно кажучи я ще не знаю‚перше треба привести  потім буду думати і пробувати що краще‚ чув той суб з пасивним фільтром досить не погано але думаю що кросовер свою роботу зробить‚а поки не купив думаю за рано щось говорити.

"DYNACORD POVER MATE теж не дає правдивого звуку а прикрашає  так як RCF ? Чому тут у нас розбіжність"

 

Напевно у тому розбіжність, що DYNACORD прикрашає по-німецьки, а RCF по-італійськи (жарт)

Без активного ділення акустику за такі гроші ділити пасивом, це гроші на вітер. IMHO. Докупіть який DBX-223+2SC і буде вже краще.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти