Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

Dj_Yura ну а в тебе яка акустика, якщо не секрет?

Не секрет, я вже до речі писав . 

На даний момент є ZX5. Є і інші колонки.

ZX5 - я Не дуже задоволений. Тому мені і дивно як вам може подобатись ZX4.

ZX4  - я послухав, вона мене взагалі не сподобалась, до ZX5 їй дуже далеко.

 

 

Привіт  хлопці я так бачу що ви стали рекламними агентами EV ZX4 ,на мою думку тут іде обговорення презинтації ELECTRO VOICE у Дрогобичі а не вихвалювання  своїх колонок ви всі дуже добре розумієте, що високо сказати про EV ZX 4та RCF ART415 неможна бо то є звичайні бютжетні серії.Я би вам порадив займатись не критикою інших виробників колонок а самокритикою!!! Тяжко говорити  з тим хто тебе не чує  і ставить себе вище всіх .Ще хочу додати як що тобі чогось бракує у звучанні то на то є пульт і на ньому є ручки якими можна крутити вліво і вправо , і можна добитись бажаних результатів, але є ще нюанс коли людина нехоче того, то є інше.EV ZX4  є далеко не зразок звучання навіть у порівнянні до RCF ART415 ,бо багато вчому пролітає . Взагалі  на виставці сподобалась серія ТХ  чисто мягко і прозоро гарний варіант для придбання. То є виключно моя думка ‚без образ  музикантам  які придбали EV ZX4.Кожен мє свій смак і погляд  просто інколи треба прислуховуватись до іншоі думки і небути самовпевненим.

Андрій Нечипор, все гарно розписав, але єдине хочеться добавити про серію TX.

ТХ1152 досить не поганий варіант, але без саба 1181 - це гроші на вітер. А коли почуєш ціну на весь комплект саби+топи - то прекрасно розумієш що за таку ціну вони тобі не потрібні.

Згідний з Андрієм Нечипором, що в цій темі некоректно взагалі згадувати інших виробників крім EV. Є бажання поспілкуватись по конкретних питаннях, то створюєм конкретну тему і вперед. Та і порівнювати ZX4, ZX5 та ТX1152, ні в кут ні в двері.

Не знаю хто зараз виробляє ці "войси",але звук їхній мене аж ніяк не вражає. Дійсно гроші на вітер. Сам багато років працюю на акустиці Electro Voice(S-15-3 та Zeck Pro-Line)Це моє особисте враження.

Та не в захваті ті, кому не подобається "правдивий" звук, позвикали до всяких "улучшайзерів", щоб свою фальш менше чути! Я на войсах все чую, і тепер мушу співати ще акуратніше, щоб не фальшивити! Більшість тих мр3 фанер, які ми звідси тягнемо низького бітрейту, і вони всі на войсах так паскудно звучать що просто капець!  Тому вам і не подобається! ІМНО!

Як на мене тут більшість людей хають любий випадковий девайс ,лише тому щоб виглядати крутими спецами , хоча в суті питання далеко не ахті......

А інша частина дописувачів , відповідно хвалить той чи інший апарат, лише тому що вони являються його власниками...., або хочуть той девайс комусь подорожче "впарити"......

А реальна картина така що на весіллях дійсно гарний , професійний , якісний звук , дефіцит............Тому моя дука що треба менше спорити в кого довший апарат а більше вчитись ним правельно володіти.......

А по темі скажу так я чув і Войс і РЦФ   і на мою дєлєтантську дуку і Войс і РЦФ є дуже добрими акустиками які дають чудові результати , просто налаштувань ці системи вимагають інших і все .... вдасться знайти відповідні налаштуання звук буде .... ні то значить не акустика погана а просто власнику акустики треба ще над собою працювати.......

Ну і звісно зновуж таки що кому до вподоби .... кому мерседес а кому бмв ( на вкус і колір друзів нема) , так було є і буде, тим і цікаве наше життя що завжди доводиться щось вибирати........))))))))))

Справді, тема про проезентацію EV в Дрогобичі (я і сам відхилився від теми) яка пройшла, і люди, почувши справжній звук, почали замовляти апарат цієї фірми. Звичайно, якщо фірма РЦФ (або інша дуже відома фірма) проведе таку ж саму презентацію (в чому я дуже сумніваюся) то  музиканти будуть більш об"єктивніші ( буде реально з чим порівняти)

Трохи я додам.

Я не вважаюю ZX4 еталоном звучання і не вихвалюю їх, тільки через те що я на них працюю. Якщо ви уважно читали, то в попередніх постах я теж написав, що найбільш  мені довподоби  комплект з TX1152 і TX1181. Звук прекрасний!

Я висловив свою думку і  свої відчуття від роботи на даній акустиці і від порівнювання з іншою акустикою.

Стояло питання чим конкретно вони відрізняються - от я і написав.І не треба ображатися, це моя особиста думка. Кожен має право на свою думку.

Репліка "Китай є Китай" скоріше стосується Live X, оскільки я не чув щоб TX і ZX збирали у Китаї

А кустика RCF не є поганою. Якщо її не порівнювати ні з чим,  то вона звучить добре. А всі порівняння вище сказані - вони мінімальні.

Просто концепція звуку  у Electro-Voice і RCF різна. У Electro-Voice звук правдивий, а у RCF приукрашений (і це не тільки моя думка). А музиканти мають право вибору - кому яке подобається.

 

Dj_Yura, Ви напевно перший власний ZX5, якому вони не дуже подобаються. Бо досі я чув тільки позитивні вдгуки від власників цих колонок

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти