Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

П.Романе,протягом тиждня я дивилась за двома мінусовками "Білі троянди" та "Гей,хлопці,шикидим",скачування та голоси майже ідентичні,та чому друга мінусовка випала з рейтингу? Адже я рахую,що Шатунов-співак російський,а сайт наш рідний. Чому допускаються такі мінусовки?

Ще раз пояснюю - в рейтингу за тиждень показують мінусовки, котрі за останні 7 діб набрали максимальну кількість скачувань, плюс максимальну кількість оцінок користувачів. Загальний рейтинг мінусовки при цому значення не має - тільки останні 7 діб. Стосовно російськосіті мінусвоки, в даному випадку тоді можемо говорити і про гурт ТІК. А за дотриманням правил заливання мінусовок слідкують модератори.

Добрий день, скажіть будь-ласка чому інструментальні польки потрібно завантажувати в мій вокал?Це що мені треба кожну годину заходити до кожного користувача і дивитися чи з'явилося щось нове?До того ж вони ж не скачуються, чи  не здається вам що це нововведення м'яко кажучи не зручне і не потрібне?Можливо я щось не вірно зрозумів, тоді прошу мені пояснити.

Інструментальні польки не є мінусовками. Більш детальне пояснення - на головній сторінці в новинах порталу....

Скажіть будь-ласка чому не можу завантажити фонограмму, зразу ніби 3 секунди завантажується, а потім якась помилка написано "File eject..." чи щось таке.Допоможіть 

Я вже тиждень не можу завантажити мінусовку на сайт. Шановні модератори, зробіть щось!!!!!! А то в мене бажання завантажувати мінуса пропаде!!!!

Руслан, ну ти і шантажист:) Скажу тобі по секрету, модератори ніц до технічної сторони порталу не мають, тіко адмністратор, а він один (на "Роман" починається на "Метельський" закінчується).

Уточни, будь-ласка, чи є якесь повідомлення про помилку і чи пробував різними бравзерами користуватись?

Та не шантажист я. Просто зробив фонограму, з щирою душею хочу поділитися з народом, нехай співає хто хоче, а тут нати бабо празник. В Firefox пише File rejected помилка 500. В ІЕ загрузився, але не можу редагувати. взагалі якась єрунда вискакує

В мене зник значок прослуховування треків, вказується лише ссилка і загрузка, Що Робити????

Швидше всього проблема в браузері. Можливо допоможе перезавантажити комп'ютер. Ще можна спробувати інший браузер.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти