Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.
Пропоную розповісти про цікаві пригоди і нестандартні ситуацї які сталися під час весіль, банкетів і т.д.

Згадався один момен з мого весільного життя. Час був ще той, коли грали шість, сім музиканті і до власного автотранспорту ще не доробились.  Тож все по порядку.  Досвітком після закінчення халтури добираємось до дому, бо газда сказав, що не має чим відвезти музикантів, бо шофер - сусід випив, апаратуру привезе вечером. Дали нам з собою  їсти, пити і пішли ми до "асфальтової траси" , ( як нам сказали тут не далеко ) 6 км пішки. Вийшли ми на ту трасу і ні чого не їде, а до дому десь ще 25 км, сіли на якісь зупинці і п"ємо. А шо робити?  Де за пів години їде одна машина, УАЗ бортовий, в ту сторону, що нам треба. І тут сама хохма - два самі жваві музики вибігають на дорогу і стараються зупинити машину - ЖЕСТАМИ РУК І НІГ!!!! Передаю дослівно їхні слова ( нажаль міміки не можу ). " .. Стань, Стань, нас шість - ми музики... " Шофер на силу зупинив машину, розвернувся і поїхав  в сторону  звідки їхав. А ви би шо зробили, якби побачили в 4 год ранку шість хлопів і два з них по серед  дороги труть себе руками по шиї.... ( показують шо вони МУЗИКИ!!!!).   Веселого  Всім настрою і меньше казусних ситуацій!!!

Десь два-три тижні тому. Весілля в Пустомитах. Перед зніманням вельона підходить тамада, узгоджуємо порядок знімання вельона, подарунки і т.д. Тамада питає - Хлопці, а "Родину" граєте???? На що мій напарник відповідає - Граємо...Всю......Крім діда.......

Клас, Руслане - просто клас!!!)))

В четвер грали весілля, після забави чуєм скрипаль телефонує жінці. Приблизний зміст розмови:

- та вже закінчили, чекаєм бус. Коли буду? А шо, сусід вже пішов?

вчора на весіллі троє молодих хлопців абсолютно серйозно співали під фонограму пісню з приспівом  -  "все ми баби стерви, милий бог з тобой..."

я ні на мить не засумнівався..

Недавно на весіллі, тамада "відправив" многая літа, мікрофон взяв староста (на вигляд п"яним не був) і по-новій всім починає дякувати, і ми знову всім співаємо многая.... Доходить черга до відео і фото операторів, не знаю що зі старостою сталося, передаю дослівно - Ну а зараз подякуємо нашим ПРЕФЕРАТОРАМ.....Найсмішніше було те - що староста не зупинився, а продовжив дякувати ( а весь народ не міг стримувати сміху)

А в нас нещодавно було таке…Весілля на чортківщині,приїхали,підключилися,перший марш,перший танець,потім ще декілька…Підходить до нас вуїк,привітався зі всіма за руку,представився королем села і ближньої округи ще з часів батька Махна і Попандопали і каже щоб заграти йому пісню його шаленої і буйної молодості «Ромашка».Ми йому кажемо,що може десь і чули,але незнаємо слів і щоб наспівав мелодію.Наспівує…..І ромашкою я-я-я-я,ла-ла-ла…і тд.

-ну тоді напишіть слованема проблем…

-дайте ручку і листок..

-в нас немає,ідіть пошукайте… Пішов.Немає годину,приходить.-Ну шо,чо не граєте ромашку?

ви слова написали?Відповідь-забув,йду додому,зараз напишу.-Ну ідіть. Пройшло години три…Вже й самі забули,подумали попустило чувака…А тут –біжить до нас,в руці махає аркушем А4 складеним вдвоє,довольний шо слон після…-Написа-а-а-а-в!Написа-а-а-а-в!!

-Ану давайте сюди…Беремо,розкриваємо….а там великими буквами на цілий листок:

Р-О-М-А-Ш-К-А.

Було це на Тернопільщині. Розказує мій колега трубач! Колись випровадки до війська були непередбачуваними. І так посеред тижня до хлопаків музик (які в той час помимо халтур мали державну роботу) приїзджає дядько, щоб замовити їх відіграти випровадки! А це було за 1 день до того. Він їх попередив що завтра заїде по обіді. А Славік (мій колега що розказував) за тою роботою та-й забув за ті випровадки. На другий день дядько приїзджає ГАЗоном по музик. Виліз із машини та-й каже :"Ну що, я їду по хліб і через пів години буду". Сказав - та й поїхав!!!!!!!!!! А Славік зрозумув що забув сказати хлопцям за ті випровадки.... ... але тут ще одна проблема... Хлопці... один і другий в роз'їзді, на фірмі тільки 3 чоловіка (і то не музиканти...). Він не марнуючи часу до тих хлопців каже. "пацани, хто хоче попити, погуляти??? Вони звісно не відмовились. Ось приїхали вони грати ті танці... Славік із колегою - дві Yamah-И 51, а хлопцям повложували в руки дві електро-гітари і одну басуху... Позакидали шнурки під лавку...самі-ж мастять аж гай шумить!!! А ті хлопці (не музиканти)... надоїло сидіти і чесати по струнах в холосту... пішли на другий кінець подвір'я, сіли - та й палять! Дядько виходить з хати тай гнівається, немов мають грати п'ятьох... Славік до них "Ідіть сюди, дядько гнівається.... Ті пацани прийшли, гитари в руки і нумо!!!!!!!!!!!!!  А дядько виходить з хати, почухав за голову й каже:" О-о-о-о!!!!  Я-ж чую, шо п'ять то не два.....

Цею історією ділився зі мною Руслан (хлоп, з яким я лише розпочинав грати).

Осінь, село, весілля, другий захід, в будку де стояли музиканти маленький прохід, оскільки із другої сторони було прикрито цалафаном, щоб мряка не забивала. 

По центрі будки стояв Льончик (трубач). Збоку руслан (Yamaha pss51) і ще один хлоп.

А вже так... вечоріло. Приходить один "дєдуля", сідає біля них на стільчику і курить цибаху! В будці і так нема чим дихати... Русланчик (в процесі гри) :"Дєд, йди звідси"! На що той відповів нецензурним словом.  Закінчивши пісню покликав сватів, які дєдулю попід руки - та й винесли. (доречі цей дєд із запорожців...) І тут зачинають грати наступну пісню. В середині пісні соло труби! Льоньчик вправно справляється... аж тут на горизонті з'являється той самий дєдуля... з... табуреткою... Махає та й кричить:" Зараз вам всім п....ь! Руслік не довго думаючи показав Fack you... Після чого табурет летить прямо в Льончика, який грав в той час соло на трубі..................... Той, бідний, чуть ту трубу не ковтнув... Саме головне, що два передні зуби - як і не було!?!?!?!  Руслан кидає ту клавішу (на якому акорді залишив, на такому й буцає "ум-па ум-па") Люди собі танцюють, але почувши довгий час що пісня на одному акорді - зразу ж звернули увагу на них із криком і сміхом :"О-о-о!!! Музиканти б'ються....."! Руслік тому "достоєвському" добре по писку настреляв....А ле залишилась головна помста... Льончик встає, біжить і в прижку того дєдулю ............   .....  .....  ..... .... Короче було йому дуже, ой, дуже погано.....

Граємо весілля в с.Кузьмин ,в кінці весілля господар запрошує нас випити на коня,розрахуватись, ставить на стіл пляшку ,капусту ,холодець і т.д.

Вже пити ніхто не хоче ,але нехочеться образити і барабаньщик випиває 50 і бере з краєчку в тарілці холодець і закусує.Господар розрахувався тай  каже ,все було добре,гарно грали, гарно співали ,но на х....я було цю миску холодцю починати,ми попадали.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти